Виборцям Львівщини обіцяють роздати іменні запрошення до завтра

СуспільствоОрися Шиян, 13 жовтня 20152600
Виборцям Львівщини обіцяють роздати іменні запрошення до завтра
фото ukranews.com

Для виборців, які голосуватимуть на Львівщині, виготовлено 1 мільйон 980 тисяч іменних запрошень. Їх передали у дільничні виборчі комісії. Запрошення повинні роздати не пізніше як за 10 днів до дня голосування, тобто до 14 жовтня включно. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Федір Алєйніков, передає прес-служба ОДА.

«Це запрошення повідомляє про включення громадянина до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці. Також у запрошенні вказано адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, час і місце голосування», – зазначив Федір Алейніков.

Загалом на Львівщині 2104 дільничні виборчі комісії. Людина, яка не отримала запрошення, може звернутися в ДВК або безпосередньо в орган ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе чи інших осіб.

Також можна довідатися про наявність або відсутність відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. Заяву можна подати не пізніше як за п’ять днів до дня голосування і розглядатиметься вона виборчою комісією упродовж одного дня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук