Всі активи ДТЕК Ахметова в ОРДЛО повністю контролюються бойовиками

У компанії було 11 підприємств на неконтрольованих територіях

Компанія ДТЕК, яка належить українському мільярдеру Рінату Ахметову, повідомляє, що вони більше не контролюють свої підприємства, розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях Луганської та Донецької області, оскільки вони захоплені бойовиками.

«Станом на 15 березня всі активи «ДТЕК Енерго», а саме - «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», шахта «Моспінська», «ДТЕК Енерговугілля», «ДТЕК Зуївська ТЕС», «ДТЕК Донецькобленерго», «Електроналадка», «ДТЕК Сервіс» , «ДТЕК Power Grid», ТОВ «Техремпоставка», ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит», ТОВ «ДТЕК Ровенькіантрацит», які розташовані на територіях, неконтрольованих урядом України, були вилучені самопроголошеними «ДНР» та «ЛНР», – повідомляють у компанії.

ДТЕК повідомив, що всі активи були зареєстровані в Україні, тому діяли відповідно до українського законодавства. Крім того, компанія буде використовувати всі можливі засоби, в тому числі й національні та міжнародні норми, для захисту своїх прав.

«Ми боролися за збереження цих підприємств в економічній інфраструктурі України три роки, але забезпечити їх подальшу стабільну роботу ми не можемо. ДТЕК постарається зробити все можливе, щоб не залишити наших співробітників в біді, запропонувавши можливість перекладу і працевлаштування на інших підприємствах компанії. Я сподіваюся, що міжнародна судова система і верховенство права дозволить ДТЕК відновити управління. Тоді ми зможемо повернутися до повноцінної роботи », - цитує прес-служба компанії генерального директора ДТЕК Максима Тимченка.

Нагадаємо, вугледобувні підприємства енергохолдингу ДТЕК, які розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях (НКТ) Донецької і Луганської областей, призупинили видобуток вугілля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук