ВТБ Банк не є власником споруди, в якій розміщувався госпіталь Міноборони у Дніпропетровську

ПАТ «ВТБ Банку» спростував інформацію про те, що нібито госпіталь Міноборони у Дніпропетровську є власністю їхньої фінустанови, яку кілька днів тому розмістили низка українських ЗМІ з посиланням на Ірину Геращенко, уповноваженого президента України з питань врегулювання ситуації на сході .

Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби ПАТ «ВТБ Банк». 

«Низка ЗМІ України розповсюдили інформацію про те, що ПАТ «ВТБ Банк» є власником споруди, в якій раніше розміщувався госпіталь Міноборони України в м. Дніпропетровськ, за адресою  вул. Комсомольська, 63, і сьогодні перешкоджає використанню цього приміщення для лікування і реабілітації пацієнтів», - вказано у  повідомленні.

У банку стверджують, що згаданий будинок ніколи не був у власності фінструктури, а всього лиш є майном, яке свого часу було передано під заставу кредитних коштів акціонерному товариству "ВТБ Банк".

Зокрема у повідомленні зазначено, що до  2007 року будинок, в якому розміщувався госпіталь Міноборони був у  державній власності, згодом його було відчужено на користь приватного власника, який зобов’язався провести там реконструкцію.

«У 2008 році новий власник будинку звернувся до ПАТ «ВТБ Банк» для отримання кредиту на реконструкцію, а для того, аби забезпечити виконання зобов’язань перед банком під заставу він передав споруду госпіталю, в якій планувалось провести реконструкцію», –  зазначено у повідомленні прес-служби банку.

Проект з реконструкції будинку не був реалізований, кредитні кошти ПАТ «ВТБ Банк» не було повернено. У зв’язку з цим, повідомляють у банку, 2010 року банк змушений був ініціювати передбачені чинним законодавством процедури стягнення закладеного майна.

«Незважаючи на наявність судового рішення, яке повністю підтверджує право ПАТ «ВТБ Банк» стягнути з позичальника кредитні кошти, у зв’язку з форс-мажорними обставинами у вигляді бойових дій на сході України, за ініціативою ПАТ «ВТБ Банк» державна виконавча служба не проводить жодних дій з примусової реалізації закладеного майна до їх завершення», – вказано у офіційному повідомленні фінансової структури.

Таким чином, ПАТ «ВТБ Банк» ніколи був і не є власником будинку в м Дніпропетровськ, за адресою вул. Комсомоська, 63, вказано у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук