Янукович вимагає від Азарова справедливих тарифів

24 січня 20112890

Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду і керівників на місцях зваженої, справедливої і зрозумілої для громадян тарифної політики у сфері житлово-комунальних послуг. Про це Глава держави заявив на засіданні Ради регіонів, яке відбулося 24 січня.

"Питання тарифної політики у сфері надання комунальних послуг є найбільш чутливим для регіонів і хворобливим для людей. Я на цьому наголошую", - сказав Президент, пише УНІАН.

До того ж Глава держави акцентував увагу на тому, що державні органи, які відповідають за формування і встановлення тарифів у цій сфері, несуть велику відповідальність за результати тарифної політики.

"Вимагаю від уряду і місцевої влади зваженої і справедливої політики у цій сфері. Це дуже широке поняття, але ми його повинні втілити у життя, шановні колеги. Тому, Миколо Яновичу, прошу уряд терміново проаналізувати ситуацію із законом про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг і вжити невідкладних заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора у сфері житлово-комунального господарства", - заявив В.Янукович.

За словами Президента, ситуація, яка склалася зараз, є недопустимою.

"Тому не треба чекати, як-то кажуть, коли грім нагряне. Я вимагаю, Миколо Яновичу, негайно розглянути це питання і відпрацювати його за повною програмою", - наголосив Президент, акцентувавши увагу на тому, що вдосконалений механізм формування тарифів на комунальні послуги має бути зрозумілим для громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук