Ярмарок «Харківський товаровиробник» вже вдесяте знову у Львові

Суспільствопромоція, 26 жовтня 2016, 09:30 801 0

«Харківський товаровиробник» знову ярмаркує. Вже вдесяте привезли до Львова чимало якісних речей. 

«Харків можна назвати українським Міланом. Наприклад, тільки верхній жіночий одяг шиють 700 підприємств. Хоча ми привезли сюди і чоловічий одяг від трьох фірм, а також одяг для дітей», – розповіла заступник начальника відділу Харківської міськради Людмила Охріменко.

А крім одягу – ще й взуття, хутро, білизна, речі для дому та аксесуари. І здебільшого – за цінами виробників.

«Є група більш вишуканих пальт, є група прет-апорте для службовців, для працівників. Є й для молоді, для старшого покоління. А також представлені тут і економ-пропозиції», – зазначила Жанна Путівцева, топ-менеджер швейної фабрики.

До харків’ян щороку долучаються також виробники з кількох інших міст. А львів’яни налагодили навіть ділові стосунки.

«Пледи, які виготовляють у Харкові, зареєструвались у Львові, є львівське відділення. І вони є учасниками нашої виставки «Харківський товаровиробник», – сказала заступник начальника відділу Львівської міськради Галина Заяць.

«Ми найбільший по Західній Україні розповсюджувач пледів та ковдр виробництва з Харкова. Люди задоволені нашим виробництвом, в нас ціни доступні», – додала Наталія Тимчук, продавець.

Харківський ярмарок працюватиме у парку імені І. Франка до 4 листопада. https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=maegrYkTAlKr1qfkfopsNCLgDdQ5FcnpWldPfb7CIRKqfixDt5XA_uJjmb6TfHrQ2HFsQqmS5KOGjuR3Zc-IlVhIwBmNidDUFxRWeA==

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук