Ярош виступив на захист Наливайченка

Нардеп назвав відставку Валентина Наливайченка нелогічною і несвоєчасною, «яка показала гнилість і цієї Верховної Ради». Про це йдеться у повідомленні лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша на сторінці у Facebook.

«Наливайченко – мій друг, який «з мінусів» підняв СБУ та практично наново створив дієвий механізм захисту національної безпеки держави, що зміг нейтралізувати дуже багато терористичних загроз по всій Україні. Говорю про це абсолютно відповідально, бо в багатьох спецопераціях по ліквідації російсько-терористичного бандпідпілля брали участь і спецгрупи «Правого сектору» , – написав Ярош.

За його словами, такі приклади підкріплюють думки людей, що режим внутрішньої окупації України з втечею Януковича нікуди не дівся, а тільки трансформувався і закамуфлювався та провокують радикалізацію нашого суспільства.

Також депутат розкритикував тих, хто виступає зі звинуваченнями на адресу на в.о. голови СБУ генерал-полковника Василя Грицака.

«Йде війна із сильним і підступним ворогом – Російською імперією. У цей час будь-яке самопоборювання не йде на користь зміцненню обороноздатності України. Маю на увазі інформаційні атаки на Грицака, який останній рік теж працював в команді Наливайченка по відновленню дієздатності Служби і на посаді керівника Антитерористичного центру провів масу успішних антитерористичних операцій».

Ярош зазначив, що знає Грицака як «офіцера, який особисто брав участь не тільки в планування, а і у виконанні бойових операцій, не ховаючись за спинами своїх підлеглих».

«Чи стане генерал Грицак головою СБУ - не знаю. Але впевнений в одному – ті, хто поливає брудом бойового офіцера - мудаки. Вибачаюсь за неполіткоректність!..», – написав також Ярош.

Нагадаємо, на зустрічі з представниками фракцій парламентської більшості 15 червня президент Петро Порошенко заявив, що не задоволений роботою Валентина Наливайченка за минулий рік на посаді голови СБУ і що Наливайченко погодився очолити Службу зовнішньої розвідки.

18 червня Верховна Рада підтримала постанову про звільнення Валентина Наливайченка з посади голови Служби безпеки України, подану президентом.

Зазначимо, у 2013 році Дмитро Ярош працював помічником-консультантом народного депутата Валентина Наливайченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук