ЄС не вимагає легалізації одностатевих шлюбів, – Томбінський

Віра Карпінська, 14 грудня 2013626615
ЄС не вимагає легалізації одностатевих шлюбів, – Томбінський
фото novostey.com
Ян Томбінський

Сьогоднішня публічна заява прем'єр-міністра України Миколи Азарова про те, що Україні для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом необхідно узаконити одностатеві шлюби, не має нічого спільного з реальністю. Угода про асоціацію з ЄС тут ні до чого, переконує голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

У розмові з ZAXID.NET він нагадав, що Європа прагне до зменшення дискримінації, а одностатеві шлюби – це взагалі окрема тема.

Як прокоментуєте сьогоднішню заяву Миколи Азарова про те, що Україні «необхідно узаконити одностатеві шлюби»?

Тут немає нічого спільного з реальністю.

Тоді для чого, на Вашу думку, такі заяви лунають від перших осіб держави?

Можливо тому, що треба знайти додаткові доводи і докази для людей у тому, що Європейський Союз – це не шлях для України. Та це не відповідає дійсності. Це неправда.

Але водночас євроінтеграційне законодавство загалом передбачає більш демократичне ставлення до сексуальних меншин? Одностатеві шлюби регламентуються окремими законами, чи не так?

Так. І таких вимог (про які згадував Азаров, – ред.) немає. Не йдеться про те, щоб ставитись більш толерантно, насамперед, до сексуальних меншин. Йдеться про те, аби вирішити проблему дискримінації загалом. Дискримінація може бути різною: вікова, за станом здоров’я, дискримінація щодо релігійних поглядів. Але також і сексуальна. І взагалі не йдеться про те, аби було вироблено принципи, що це все стосується тільки сексуальних меншин.

Це загальна широка проблема зменшення дискримінації як такої. І про це вже багато говорили, і проходили дебати у Верховній Раді України…

В Євросоюзу немає жодних загальних засад щодо того, як підходити до питання одностатевих шлюбів. Адже це та сфера, у якій кожна окрема країна сама вибирає свій шлях та приймає свої окремі закони з цього питання.

Лілія Кузік, ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 15

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Проходила повз 17 січня 2014, 10:44

  знайшли в кого питати! спиталиб краще це саме питання в ЄС! а то фіг зрозумієш - то да чи ні? от, читаємо ще раз:
  "Не йдеться про те, щоб ставитись більш толерантно, насамперед, до сексуальних меншин. Йдеться про те, аби вирішити проблему дискримінації загалом. Дискримінація може бути різною: вікова, за станом здоров’я, дискримінація щодо релігійних поглядів. Але також і сексуальна."

  цікаво, що мається на увазі - сексуальна дискримінація. і якщо я не буду говорити своїй дитині, що, вибачте, дратись в **** - це норм, а в школі будуть казати інше, то чи я буду здійснювати таку дискримінацію?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Sarkas Cak 8 січня 2014, 15:43

  http://www.eer.ru/a/article/14-12-2013/13154
  Цитата:"Напомним, что начиная с 2008 года между Украиной и Евросоюзом ведутся переговоры об УПРОЩЕНИИ ВИЗОВОГО РЕЖИМА. Детальный план действий Киев получил еще в ноябре 2010 года. Выполнение его первой части предусматривает принятие украинским правительством закона о противодействии коррупции при осуществлении госзакупок и ЗАКОН о противодействии дискриминации, КОТОРЫЙ ДОЛЖЕН СТАТЬ ОСНОВОЙ ДЛЯ ЗАЩИТЫ ПРАВ СЕКСУАЛЬНЫХ МЕНШИНСТВ".
  " Высшая судебная инстанция Евросоюза постановила, что ГОМОСЕКСУАЛЬНЫМ ПАРАМ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ПРЕДОСТАВЛЕНЫ ТАКИЕ ЖЕ ПРИВИЛЕГИИ И ЛЬГОТЫ КАК И ТРАДИЦИОННЫМ СЕМЬЯМ". Об этом 12 декабря 2013 года сообщает портал lenta.ru
  "Постановление суда КАСАЕТСЯ И СТРАН, ГДЕ ОДНОПОЛЫЕ БРАКИ НЕ ЛЕГАЛИЗОВАНЫ. Постановление опубликовано на сайте суда"
  "В то же время из_ решения_ высшей_ судебной_ инстанции _следует, что оно распространяется НА ВСЕ СТРАНЫ Европейского союза.
  Это все для того что бы подойти к соглашению, а вот в соглашении не говорится даже про безвизовй режим.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Володька 16 грудня 2013, 08:55

  Зараз, дуже модно хаяти владу, але ж до чого тут влада. Лiбераст демоНкратiв каже одне, а приймають закони iншi та вимоги.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук