ЄС забезпечить спостерігачів ОБСЄ новими автомобілями і супутниковими знімками зони АТО

Окрім того спеціальній моніторинговій місії в Україні додатково виділили €18 млн на закупку автомобілів і обладнання для спостереження

ЄС забезпечить спостерігачів ОБСЄ новими автомобілями і супутниковими знімками зони АТО
фото SMM OSCE
ЄС виділила додаткові кошти на закупку автомобілів для місії ОБСЄ в Україні

Європейський Союз вирішив виділити спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ (СММ) в Україні €18 млн, крім раніше наданих €7 млн. Про це йдеться у повідомленні представництва ЄС в Україні, пише LB.ua.

Як зазначається, гроші підуть, зокрема, на супутникову візуальну розвідку в зоні АТО.

«Пакет підтримки в розмірі €18 млн буде використано для фінансування роботи спостерігачів Місії (€6 млн), проведення супутникової візуальної розвідки і подальшого аналізу отриманої інформації (послуги будуть надаватися Супутниковим центром ЄС), а також додаткових наглядових інструментів (€12 млн)», - сказано в повідомленні.

У прес-центрі представництва зазначили, що ці гроші покликані підвищити здатність місії ОБСЄ моніторити і контролювати режим припинення вогню і відведення важкого озброєння у східній Україні, як це передбачено мінськими домовленостями.

Таким чином, внесок ЄС та його членів досягне двох третин бюджету місії ОБСЄ в Україні. На додачу до своєї фінансової допомоги ЄС подарував місії обладнання, зокрема 24 броньовані автомобілі.

Зараз ЄС проводить переговори з СММ, щоб надати спостерігачам додаткові 43 броньовані машини. Крім того, Євросоюз забезпечив місію 40 неброньованими автомобілями, медичним обладнанням, а також провів навчання для спостерігачів і надав підтримку для розвитку здібностей планування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук