За пост керівника агентства з повернення активів змагатимуться 17 кандидатів

Конкурсна комісія допустила до участі в конкурсі 17 з 20 кандидатів на посаду директора Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики.

Таким чином до конкурсу допущені: Дмитро Бірюк, Ігор Буряк, Олена Бусол, Олександр Гета, Микола Грабар, Олексій Дяченко, Станіслав Людкевич, Юлія Марюхна, Ірина Ніжинська, Володимир Пікуза, Андрій Реун, Юрій Скаліцький, Ігор Соболевський, Володимир Сологуб, Олег Солодун, Григорій Усатий і Антон Янчук.

При цьому, як зазначається в повідомленні, Роман Авдєєв, Олег Бернацький та Олександр Шевчук не були допущені до конкурсу в зв’язку з невідповідністю вимогам, встановлених законом.

Конкурс на посаду директора Нацагентства з повернення активів буде проходити в два етапи і складатиметься з тестування і співбесіди. Його результати комісія має намір оголосити 16 вересня.

Агентство з управління активами було створено у лютому 2016 року з метою упорядкування процесу управління майном, арештованим під час досудового розслідування корупційних злочинів, а також — з метою отримання прибутку від реалізації активів, конфіскованих у корупціонерів за рішенням суду.

До складу конкурсної комісії з обрання керівника Агентства увійшли 9 осіб – журналісти, експерти-правники та представники антикорупційних громадських організацій.

Кандидат на посаду голови Нацагентства з повернення активів має володіти державною мовою та мати українське громадянство, не бути судимим та пройти спеціальну і майнову перевірку – подати декларацію про доходи і витрати за останній рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук