Захист Кернеса тисне на постраждалих євромайданівців

Захист мера Харкова Геннадія Кернеса чинить тиск на потерпілих активістів Євромайдану, повідомив народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко.

«Щойно адвокат Геннадія Кернеса, Русин Олександр Юрійович, приїхав додому на вул. Островського в Києві до одного з викрадених і побитих Геннадієм Адольфовичем активістів Євромайдану – Сергія Ряполова… Вже сам прихід адвоката Кернеса додому до потерпілого - це тиск на тих, хто рік тому був викрадений, побитий і хто, бачте, посмів вимагати Закону і Правосуддя над великим Геннадієм Кернесом», – написав він у Facebook.

За словами Геращенка, прихід адвоката Кернеса додому за місцем реєстрації потерпілих в Києві означає, що «вони ніде не можуть почувати себе у безпеці».

«На них (потерпілих) можуть тиснути або погрожувати представники Кернеса Г.А. як у Харкові, так і в Києві», – наголосив він.

Нардеп повідомив, що рекомендуватиме потерпілим і їх захисникам звертатися за наданням державної охорони. Держохорона вже надана свідкові правопорушень з боку Кернеса Андрієві Хижняку, який раніше повідомив правоохоронців про погрози на його адресу, що він до суду не доживе.

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес звинувачується у викраденні і тортурах євромайданівців. Засідання Дзержинського райсуду Харкова з розгляду цієї справи заплановано на 7 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Violeta Green 2 квітня 2015, 16:25

  Прислужники Кернеса даже женщин с рекламкой близлежащего кафе и даже с рекламой книги!!!небольшой возле парка им.Горького проганяют и до слёз доводят - именно возле парка, перед парком. Это доказательства дикой жадности Кернеса и бесчувственности его прислужников - бороться с теми, кто слабее и вовсе не равный конкурент. Стыдобище! Это летом прошлым было. Так что же хорошего можно ждать от такого человека. Он хочет быть полновластным хозяином города, а остальные пусть хоть голодают, хоть умирают. На суд он не может явиться, а в Израиль еле живой ездит. Лицемерие - его козырь! Глаза замыливает красивыми лавочками, а деревья везде выпиливает...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Физули Мамедов 2 квітня 2015, 14:27

  а Геращенко - больше всех надо! В КРЕСЛО КЕРНЕСА МЕТИТ - 100%+ и не скрывает...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук