Затримані у травні податківці почали давати свідчення проти екс-міністра Клименка

Розкрито умови роботи підприємств реального сектора економіки з так званими «податковими майданчиками»

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України продовжує допити колишніх і чинних співробітників податкових органів у рамках розслідування кримінальної справи за фактом створення так званих «програмних підприємств», які брали участь у схемі ухилення від сплати податків, і дають свідчення проти екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Про це повідомляється в понеділок на сайті Генпрокуратури з посиланням на матеріали Головної військової прокуратури

Зазначається зокрема, що один з колишніх керівників обласної податкової адміністрації розкрив механізм забезпечення діяльності зазначених схем з боку податкових органів, починаючи від Міністерства доходів і зборів України та закінчуючи районною податковою інспекцією, де на обліку перебували «програмні підприємства». Також розкриті умови роботи підприємств реального сектора економіки з так званими «податковими майданчиками» і задіяних у цих схемах службових осіб податкових органів.

У прокуратурі зазначили, що «програмні підприємства» - це створені злочинною організацією на чолі з екс-міністром Клименком фіктивні суб'єкти підприємницької діяльності, які використовувалися для ухилення від сплати податків. «Програмні підприємства» не підлягали перевірці.

Як відомо, 24 травня правоохоронці проводили в 15 областях України операцію щодо колишніх керівників обласних «податкових майданчиків», пов'язаних з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Були затримані 23 колишніх представники податкових адміністрацій в областях.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук