38-річна мама п'ятьох дітей із Львівщини потребує допомоги

На трансплантацію легень та серця Юлії Кавій потрібно зібрати $150 тис.

Головні новини Львова 13.10Анна Голішевська, 13 жовтня 2017, 14:42 3195 0
дивіться також

Балансувати між життям та смертю. Юлії Кавій негайно потрібна операція в Індії, яка коштує понад 150 тис. доларів США. Цю суму вона збирає на трансплантацію легень та серця.

Три роки тому Юлії поставили страшний діагноз – ідіопатична легенева гіпертензія. У свої 38 років вона не може пересуватися без кисневого апарату. Проте, всупереч хворобі, втомі та запамороченням, вона сама виховує п'ятеро дітей.

Хвороба з'явилася у Юлі зненацька: одразу після народження найменшої донечки. Саме тоді у неї зникла єдина підтримка – померла мати. Все своє життя Юля важко працювала прибиральницею. Розповідає, що попри невеличку зарплату, вона часто займалася благодійністю: збирала кошти на потреби церкви, допомагала хворим. Проте, коли сама опинилася за крок до смерті, просити допомоги не було в кого.

Легенева гіпертензія – хвороба рідкісна та підступна. Лікарі запевняють, що у Юлі стадія захворювання прогресуюча. Комплексна терапія їй вже не допомагає і їй стає гірше.

Якби не безкоштовні медикаменти за обласною програмою, щомісячне лікування коштувало б жінці майже 40 тис. грн. Зараз її єдиний дохід – 1,4 тис. грн пенсії. Тому, аби швидше зібрати кошти на операцію за кордоном, благодійний фонд «Сестри Даліли» ще в липні звернувся у Міністерство охорони здоров'я. Але відповіді так і не отримали.

Найбільший її страх – залишити п'ятеро дітей в інтернаті. Юлія зізнається: за її останні тижні, які вона провела в лікарні, вдома малюки не можуть спати, бо звикли засинати поруч із мамою.

«Він буде коло мами спати, вона теж буде коло мами спати. Вечір і все: війна. Я пояснюю, що по черзі: один вечір один спить, а другий – донечка спить. Це страшне! Як пообіймають за шию, то ледь не задушать. Любити ще хочуть, діти малі. Ще жити хочуть із мамою», – розповіла Юлія Кавій.

Реквізити «Приватбанку»:

К/р. № 5584242212017413 (Довірена особа Фонду – Гулей Андрій). Призначення: благодійна допомога для Юлії Кавій.

Р/р. № 26000053825185.

ЄДРПОУ № 39155436

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук