Абітурієнти львівського медуніверситету отримали найвищий бал на ЗНО серед вишів Львівщини

Серед закладів вищої освіти України вони посіли шосте місце

Абітурієнти, які вступили на бюджетну форму навчання до львівського медуніверситету, серед кращих в Україні за середнім балом на ЗНО

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» опублікувала рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких в 2019 році зарахували до вишів на навчання за кошти державного або місцевого бюджетів.

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького посів перше місце серед вишів Львівщини за середнім балом абітурієнтів, котрих зарахували на бюджетну форму навчання – 181,66.

Серед медичних закладів вищої освіти України – львівський виш увійшов у трійку лідерів, пропустивши вперед лише столичний Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (182,58 ) та харківський Національний фармацевтичний університет (182 ).

Загалом в Україні є 224 заклади вищої освіти (сюди не ввійшли військові вищі навчальні заклади). За показником середнього бала на ЗНО львівський медуніверситет є шостим серед закладів вищої освіти України.

За іншим показником – кількістю зарахованих на навчання за рахунок держбюджету Львівський медичний національний університет є другим серед медичних закладів України (438 осіб), пропустивши вперед лише Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (762 особи).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук