Азаров з Білорусі розпочав у Львові виробництво патріотичної ковбаси

50% від продажів продукту він виділяє на потреби українських бійців у зоні АТО

«Патріотична» ковбаса власного приготування від білоруського підприємця

Підприємець з Білорусі Андрій Азаров організував у Львові виробництво ковбас, 50% прибутку від продажу яких віддає на підтримку українських військових. Про це повідомляє «Голос Америки».

Як зазначається, Азаров приїхав в Україну у 2014 році і після подій Євромайдану вирішив залишитися в Україні та організувати свій бізнес.

Андрій робить все сам: обирає правильне м'ясо, додає спеції, готує ковбасу і продає її. Підприємець каже, що глибоко вражений українською гостинністю і хоче допомогти розвитку і процвітанню країни.

«Я приїхав сюди вперше, щоб побачити на власні очі, що таке Майдан. Я побачив майже мільйон людей і був вражений їх поривом. Я почав вірити, що в цій країні можна створити щось нове. Я хочу допомогти цим людям, платити податки в цій країні і впливати якимось чином, щоб ця країна ставала кращою і була прикладом для інших», - заявив Андрій.

Одним з великих клієнтів Андрія став його друг Олесь Дзиндра, який має власний ресторан у Львові. Він вражений якістю продукту, який виробляє Азаров.

Ресторатор підкреслив, що йому імпонує, що частина прибутку від продажу ковбаси йде на підтримку українських воїнів.

«Мені дуже імпонує, що ці гроші йдуть на пряму на допомогу, а не опосередковано через державний механізм ... Для мене цей варіант підходить. Я з радістю даю гроші, тому що знаю, що вони 100% підуть на АТО», - зазначив Олесь Дзиндра.

Дружина і дочка Андрія досі проживають в Мінську, але він сподівається, що незабаром вони приєднаються до нього в Львові і разом почнуть нове життя в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук