Більшість громадян Польщі хочуть репарацій від Німеччини

СвітАндрій Стець, 11 серпня 20173580

Більшість поляків вважають, що Німеччина повинна виплатити компенсацію за шкоду, заподіяну Польщі під час Другої світової війни. Про це йдеться в результатах опитування Ipsos, повідомляє «Польське радіо».

Згідно з опитуванням, 31% опитаних висловили протилежну думку, а 6% - не визначилися.

68% респондентів відповіли позитивно, коли їх запитали: «Як ви думаєте, чи німці повинні заплатити Польщі компенсацію за злочини геноциду, вчинені ними проти польської нації під час Другої світової війни?».

Соціологічна компанія Ipsos провела своє опитування 8-9 серпня.

Як інформував ZAXID.NET, польська влада розмірковує над вимогою від Німеччини виплатити репарації в зв'язку з втратами Польщі під час Другої світової війни.

Зазначимо, що у ці дні в Польщі згадують Варшавське повстання 1944 року, в результаті якого загинули 200 тис. поляків. Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що німці повинні «заплатити за ті жахливі збитки, яких було завдано польському народу».

Німеччина виплатила мільярди євро компенсацій за злочини нацизму. Здебільшого – євреям, яким вдалось вижити. Польща під тиском СРСР у 50-ті роки відмовилась від вимоги таких компенсацій.

Мацеревич заявив, що тогочасна Польща була «маріонеткою Радянського Союзу», відтак її рішення не є легальним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук