Більшість виборчих дільниць Львівщини обладнані належно, - КВУ

24 жовтня 20127940
Більшість виборчих дільниць Львівщини обладнані належно, - КВУ
фото ZAXID.NET
Оксана Дащаківська

Виборчі дільниці у Львівській області переважно обладнані належним чином, повідомила 24 жовтня на прес-конференції виконавчий директор ЛОГО Комітету виборців України Оксана Дащаківська.

Водночас вона зауважила, що в Жидачівському районі області деякі дільниці обладнані на території приватних будинків і фельдшерсько-акушерських пунктів. Одна дільниця, за її словами, має бути облаштована в торговому залі магазину і на даний момент комісії відвели місце в комірчині магазину.

Також представниця КВУ зазначила, що практично усі дільниці забезпечені камерами; зафіксовано один випадок, де камери ще належним чином не розміщені. Також, за словами Оксани Дащаківської, на одній дільниці у Львові не працюють камери і комп’ютери, про що повідомлена адміністрація.

Водночас Оксана Дащаківська наголосила, що виборці, особливо в сільській місцевості, дуже налякані тим, що на дільницях будуть працювати камери.

Як інформував ZAXID.NET, під час прес-конференції 24 жовтня Оксана Дащаківська також розповіла, що від мешканців Львова і Брюхович надходять скарги на те, що вони не отримали запрошення на вибори.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

За результатами жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружкомів лише 19 політичних партій отримали представництво у ОВК. В усіх без винятку 225 окружних виборчих комісіях отримали квоту партії "Молодь до влади", "Русь – єдина", Народно-трудовий союз України, "Братство", Українська партія "Зелена планета".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук