Чотирирічний Тимофійко із вродженою вадою ручок потребує допомоги

На чергову операцію мама хлопчика має зібрати $6 тис.

Головні новини Львова 07.06Ірина Панчишин, 7 червня 2016, 20:01 669 0

Тимофійко Малець народився з вадою ручок. У свої чотири роки він переніс вже кілька операцій і не здається. Хлопчик має лише шість пальчиків: чотири на одній і два на іншій ручці. Старається робити все, що й однолітки. Допоки у дитини загоюються рани після однієї операції, мати готується до іншої. Адже, щоб видовжити ліву кінцівку, треба назбирати 6 тис. доларів на дорогий апарат.

Тимофійко, як і всі його однолітки, любить малювати, гратися машинками і складати пазли. У хлопчика вроджена вада ручок. Обидві були короткі та здеформовані.

«На лівій ручці немає плечового суглобика. Вона тримається сухожилках», – розповіла мати хлопчика Марта Малець.

Після п’яти операцій лікарі зробили неймовірне.

«Ручки були зігнуті. Праву розвернули, розвернули і пальчики, які були затиснуті до долоні, пальці довелося ламати і наново складати», – додала мати. 

Ліва ручка Тимофійка коротша і на ній лише два пальчики. Та хлопчик дає собі раду. Якщо раніше не міг втримати навіть паперу, тепер під силу навіть двокілограмова гантель.

«Він пристосовується до всього, що йому не виходить, інколи нервує, то я йому кажу: пробуй ще раз і ще раз, і ще раз, і ще раз і в тебе обов’язково вийде», – каже Марта Малець.

Восени Тимофійко має ще одну операцію. Проведуть її у спеціалізованому дитячому медцентрі під керівництвом іноземного лікаря. До того часу потрібно зібрати 6 тис. доларів на операційні витрати.

«Це нам будуть апарат Єлизарова накладати знову і розтягувати ручку, робити довшу – це на півроку накладають апарат», – розповіла мати хлопчика.

Жінка піклується про сина сама, бо чоловік від них відмовився. Звертається до усіх небайдужих, аби допомогти назбирати непідйомну для неї суму.

Реквізити для допомоги Тимофію Малець:

ПриватБанк номер картки: 4149  4978  3687  4729 (мама Малець Марта Вікторівна)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук