Депутати ЛОР не підтримали документу щодо приватизації комунального майна

СуспільствоОльга Гринько, 12 травня 20174840

Під час сесії 11 травня депутати Львівської облради відмовилися ухвалити правила приватизації. Положення про приватизацію майна запропонувала голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській облраді Інна Свистун. Цей документ мав врегулювати процес приватизації. Адже на Львівщині ніколи не було положення, яке встановлює правила приватизації комунального майна.

«Насамперед цим положенням ми пропонували встановити пріоритетними способами приватизації аукціон та продаж за конкурсом. Викуп орендарем, який сьогодні є найпопулярнішим способом приватизації, потрібно відносити на другий план. Це приносить найменше коштів у бюджет, тому ми запропонували застосовувати викуп лише тоді, коли орендар здійснив не менше 25% невід’ємних поліпшень, тобто якісно відремонтував приміщення», – пояснила Інна Свистун.

Окрім того, положення забороняло приватизовувати об’єкти, які знаходяться на території закладів охорони здоров’я, освіти, науки, культури та спорту. Проект рішення про приватизацію майна запропоновано виносити на громадське обговорення, а початкову вартість та ціну продажу затверджувати рішенням сесії.

Проте більшість депутатів та Голова обласної ради не підтримали цього документу. Документ підтримали лише 22 депутати.

«Я не була здивована, коли провладні фракції не підтримали це положення. У Львівській обласній раді уже склалася традиція, що майно викуповують незрозумілим чином, за низькими цінами, попередньо домовившись із потрібними людьми. Тільки в цій традиції відсутні інтереси громади», – наголосила Інна Свистун.

До слова, сесія ЛОР двічі поспіль не підтримала проект рішення про створення інтернет-приймальні авторства фракції «Самопоміч».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук