Держдеп США вважає, що Росія підриває світовий порядок

СвітРоман Ганкевич, 20 лютого 20151760
Речник Держдепу США Джейн Псакі

Основні принципи дипломатіі та сучасний світовий порядок підриває зневага Росії до зобов'язань за угодами, які вона підписала під час переговорів у Мінську.

Про це в п’ятницю, 20 лютого, у Вашингтоні заявила речник Держдепартаменту США Джен Псакі, повідомляє Укрінформ.

«Росія продовжує підтримувати атаки сепаратистів та порушення режиму припинення вогню у східній Україні. Це підриває основи міжнародної дипломатії та багатосторонніх інституцій - основ сучасного світового порядку», - наголосила вона.

Псакі пояснила цю позицію тим, що Росія «зневажає міжнародні норми та порушує міжнародний порядок, не дотримуючись угод, які підписала».

Речниця підкреслила, що Сполучені Штати наполягають на виконанні російською стороною і сепаратистами, яких вона підтримує, мінських домовленостей, досягнутих у вересні минулого року та в лютому нинішнього року. Вона назвала ці документи «основою» для вирішення ситуації на сході України, а тристоронню контактну групу за підтримки ОБСЄ «належним органом» для обговорення виконання взятих зобов'язань.

Представник Держдепартаменту США також зауважила, що Україна чітко продемонструвала свій намір виконувати умови припинення вогню, лише відповідаючи на атаки. Вона закликала Росію «негайно виконати свої зобов'язання, поки ще більше міст не втратили населення та ще більше людей не загинуло на сході України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук