Голова місії ОБСЄ висловила стурбованість повідомленнями про тиск на членів ЦВК

СуспільствоЮлія Поліковська, 5 листопада 20152680

Голова місії ОБСЄ Каетана де Зулуета вранці висловила стурбованість з приводу повідомлень про тиск на членів Центральної виборчої комісії та інших виборчих комісій. Про це під час зустрічі з головою ЦВК Михайлом Охендовським повідомила глава місії Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі пані Каетана де Зулуета Овтрам, повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

«Періодичний пресинг певних політичних сил, спрямований на Комісію, є дестабілізуючим чинником для всього виборчого процесу. І саме тому місія БДІПЛ ОБСЄ уважно стежить за розвитком подій довкола Центральної виборчої комісії», – заявила вона.

Разом з тим, вона підкреслила, що, на її погляд, а також її колег, ЦВК доклала рішучих та ефективних зусиль для проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, незважаючи на складну ситуацію в Україні.

Також, під час зустрічі сторони детально обговорили проблемні аспекти застосування Закону України «Про місцеві вибори» в день голосування, під час підрахунку голосів, встановлення підсумків голосування і результатів виборів.

Особливу увагу було приділено аналізу причин зриву голосування на місцевих виборах в містах Красноармійську та Маріуполі Донецької області.

Голова місії БДІПЛ ОБСЄ пані Каетана де Зулуета Овтрам звернулася з проханням сприяти участі у спостереженні за виборами в тих місцях, де призначено повторне голосування з виборів міських голів.

Нагадаємо, 30 жовтня заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна оголосила голодування через на неї у зв’язку з подіями довкола другого туру виборів в Павлограді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук