Кабмін затвердив новий зразок внутрішнього паспорта

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 26 жовтня, схвалив проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. №302», якою затвердив новий зразок бланка паспорта громадянина України, повідомив телеканал «112».

Проект постанови передбачає затвердження нового зразка бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, внесення на бланк паспорта податкового номера платника податку або інформації про його відсутність, а також можливість внесення в безконтактний електронний носій засобів електронного цифрового підпису і відцифрованих відбитків пальців.

Паспорти, отримані до набрання чинності цієї постанови, міняти не потрібно.

Фото: Зразок бланка паспорта громадянина України

Нагадаємо, 1 жовтня в Україні набув чинності закон, що забезпечує перехід на біометричні паспорти.

Внутрішні паспорти тепер видаватимуть кожному громадянину України, який досяг 14-річного віку. Паспорт буде оформлюватись на 4 роки особам, які не досягли 18 років, а всім іншим — на 10 років.

Нові паспорти громадян України матимуть вигляд пластикової картки 54 х 85,6 мм, виготовленої з багатошарового полімерного матеріалу. Вони міститимуть інформацію українською та англійською мовами.

Також паспорти не міститимуть офіційні свідоцтва про реєстрацію шлюбу і його розірвання, проте кожному з подружжя будуть видавати свідоцтво про шлюб.

У паспорт громадянина України, який досяг 18-річного віку, буде вбудовано безконтактний електронний носій, у який будуть вносити засоби електронного цифрового підпису.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук