Литовсько-польсько-українській військовій бригаді присвоять ім'я князя Острозького

Міністри оборони України, Литви і Польщі у четвер, 5 жовтня, підпишуть документ, згідно з яким, спільній військовій бригаді трьох держав буде присвоєно ім’я князя і полководця часів Великого князівства Литовського Костянтина Острозького, повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Як повідомили у відомстві, друга річниця діяльності штабу бригади буде відзначатися в Любліні. Її командиру, полковнику Зенону Бжушко буде вручено Бойовий Прапор. Міністри також дадуть дозвіл цій військовій одиниці брати участь в міжнародних операціях.

Князь Костянтин Острозький (1460-1530), магнат, полководець і державний діяч Великого Князівства Литовського, великий гетьман литовський (1497-1500, 1507-1530), маршалок Волині. Вважається одним з найвидатніших європейських полководців XVI століття. 8 вересня 1514 року в битві під Оршею Острозький розбив військо Московської держави під проводом воєвод Івана Челядніна і Михайла Голиці.

Тристороння бригада створена на підставі міжнародного закону, підписаного у вересні 2014 року. Її основними завданнями є участь у миротворчих операціях. Командування бригади знаходиться в Любліні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук