Львівські теплопостачальні підприємства готові до початку опалювального сезону

Опалювальний сезон для населення розпочнуть, якщо середньодобова температура протягом 3-ох діб буде 8 градусів тепла

СуспільствоОльга Гринько, 16 жовтня 20183980
Львівські теплопостачальні підприємства готові до початку опалювального сезону
фото умовне

Львів готовий до опалювального сезону. Подачу опалення планують розпочати, як тільки буде відповідна температура зовнішнього повітря. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Місто до опалювального сезону готове: об’єкти теплопостачання підготовлені до роботи в зимовий період, акти готовності до зими будинки попідписували, лічильники повірені, внутрішньо будинкові системи заповнені водою. Щоби розпочати подачу опалення, згідно законодавчих норм, має бути пониження температури зовнішнього повітря до 8о С», – повідомила Ірина Маруняк, директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За її словами, станом на сьогодні опалення отримують лише бюджетні установи (школи, садочки, лікарні та ін.) на основі листів-звернень від керівників закладів.

«Минулого тижня, 10 жовтня, прийнято розпорядження міського голови, відповідно до якого надано дозвіл підключати опалення до закладів охорони здоров’я і закладів освіти і культури на основі листів від керівників закладів. Вони пишуть звернення в обслуговуюче теплоенерго, ті розглядають це звернення, і відновлюють подачу тепла у цей день, який зазначено у зверненні. На сьогодні ми відновили подачу опалення до понад 70-и бюджетних установ. Переважно це лікарні і садочки. Школи рідше звертаються», – зазначила Ірина Маруняк.

Опалювальний сезон для населення, згідно з законодавчими нормами, розпочнуть, якщо середньодобова температура протягом трьох діб буде +8о С.

«Ми постійно слідкуємо за прогнозами синоптиків. До кінця цього тижня ще має бути сонячно, а вже з суботи температура буде знижуватися. Тому ми готові розпочати опалювальний сезон для населення, як тільки буде відповідний температурний режим. Акти готовності будинками підписані, системи заповнені водою, лічильники повірені і встановлені, котельні і ЦТП готові», – пояснила Ірина Маруняк.

За її словами, подачу тепла регулюватимуть. Якщо надворі буде холодно, подаватимуть тепло, якщо теплішатиме, подачу тепла призупинятимуть до похолодання.

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до понад 1600 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 524 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

До слова, за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку у Сихівському районі у будинках заплановано встановити 480 індивідуальних теплових пунктів (ІТП). Також 83 ІТП буде встановлено у Шевченківському районі за кошти Кіотського протоколу. Ці пункти, залежно від погодних умов, будуть автоматично регулювати подачу опалення, що допоможе економити близько 30%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук