«Львівтеплоенерго» подає опалення до 4 бюджетних установ на основі листів-звернень

«Львівтеплоенерго» подає опалення до 4 бюджетних установ на основі листів-звернень
фото умовне
У Львові тепло отримують 4 бюджетні установи

Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», на основі листів-звернень підприємство розпочало подачу опалення до 4 бюджетних установ. Опалення отримує Львівська обласна клінічна лікарня, оранжерейно-тепличний комплекс ЛНУ ім. І. Франка, один садочок і обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих.

«Опалювальний сезон для бюджетних установ може розпочинатися швидше, ніж для населення, на основі листів-звернень від їхніх керівників. Ми відновили подачу опалення до Львівської обласної клінічної лікарні, що на вул. Чернігівській, 7, оранжерейно-тепличного комплексу ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Черемшини, 44, ДНЗ № 131, що на вул. Антонича, 109а, та Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Ю. Липи, що у м. Винники на вул. Івасюка, 31», — повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до більш ніж 1600 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 525 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Як зазначили у прес-службі ЛМР, щодня відбувається моніторинг температурних режимів у школах та садочках міста. На сьогодні до управління освіти надійшло лише 1 звернення з проханням про увімкнення опалення.

«Уже 2 тижні ми щодня проводимо моніторинг лікарень, садочків та шкіл. Температурні режими наразі в межах норми. Лише у вівторок, 2 жовтня, після обіду ми отримали перше звернення від адміністрації садочка № 69 з проханням увімкнути опалення. Коли матимемо оновлений моніторинг, прийматимемо відповідне рішення», — зазначила директорка департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук