Львівські ЦНАПи призупинили прийом документів, які стосуються архітектурно-будівельних питань

Із 8 червня у львівських Центрах надання адміністративних послуг призупинено прийом документів, суб’єктом надання яких є Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Так у ЦНАПах міста та його територіальних підрозділах тимчасово призупинено прийом повідомлень та декларацій про початок виконання будівельних та підготовчих робіт І-ІІІ категорії складності та видачу дозволів IV-V категорії складності та прийом в експлуатацію закінченого будівництва. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як пояснили в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, припинення прийому документів проводять, щоби забезпечити належне виконання Інспекцією дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

«Із 10 червня 2017 р. виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності на основі наразі чинного законодавства Інспекцією не проводитиметься. Документи, подані суб’єктами містобудування до Центру надання адміністративних послуг до 10 червня 2017 року, повинні бути опрацьовані Інспекцією на основі чинного на час подання таких документів законодавства. Виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності є складним процесом. Це і внесення інформації до Єдиного реєстру документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, і опрацювання поданих документів, оцінка їх відповідності до норм законодавства у сфері містобудівної діяльності», – пояснили в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук