Львівські урологи вперше проведуть операцію з видалення ниркових каменів за новою методикою

Онлайн-операцію проведуть у рамках міжнародної конференції за участі провідних урологів Європи, Азії та України

Львівські урологи вперше проведуть операцію з видалення ниркових каменів  за новою методикою
У клінічній лікарні на залізничному транспорті вперше у Львові проведуть операцію з видалення каменів у нирках за новою методикою

У п'ятницю, 6 грудня, у Львові на базі Клінічної лікарні на залізничному транспорті відбудеться міжнародна конференція, на яку приїжджають провідні урологи Європи , Азії і України. Вони розкажуть про інноваційні технології в урології, поділяться досвідом лікування сечокам’яної хвороби, зокрема лазерного видалення каменів з нирок за допомогою гнучких ендоскопів одноразового використання.

Львівські урологи проведуть також показові онлайн-операції. Зокрема, вперше у Львові урологи Василь Матвіїв, Андрій Подебрий та Юрій Грицина проведуть операцію з видалення каменів з нирок з використанням гнучких ендоскопів одноразового використання.

Під час конференції своїм досвідом з українськими, зокрема, львівськими колегами поділяться провідні урологи Еяд Емад з Дубаї (ОАЕ), Алі Аль Ріфал з Цюріха (Швейцарія), Міхал Врубель з Вроцлава (Польща), Віктор Кепа з Лодзі (Польща), а також лікарі-урологи з України - Василь Матвіїв (Львів), Олена Ухаль (Одеса), Андрій Мисак (Тернопіль).

Організаторами цієї конференції є Клінічна лікарня на залізничному транспорті, клініка «Уросвіт» та міжнародна компанія PUSEN. Конференція відбудеться 6 грудня за адресою: Львів, вул. Огієнка 5. Початок о 8:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук