<

Мер Харкова не вважає Росію агресором, бо вона кредитує Україну

Суспільство17 лютого 2015130880
Мер Харкова не вважає Росію агресором, бо вона кредитує Україну
фото glavred.info

Міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що не вважає Росію країною-агресором стосовно України. Таку позицію, яка суперечить рішенню Верховної Ради, Кернес пояснює тим, що «Україні газ сьогодні постачає Росія» і взагалі – «треба розібратися, де правда, а де неправда».

Геннадій Кернес стверджує, що не вважає Росію агресором і його позиція не змінювалася з того часу, як він давав інтерв'ю відомій російській журналістці Ксенії Собчак в Ізраїлі в червні 2014 року.

«Така сама. Я не вважаю, що Росія веде агресію по відношенню до України. Тому що Україні був переданий кредит, Україні газ сьогодні постачає Росія», - цитує слова Кернеса УП.

"Я кажу з точки зору економічних і соціально-політичних аспектів. Я не кажу з точки зору прибутку якогось чи ще щось. Тому я не можу називати Росію агресором, я не беру участь у жодних переговорах, і не можу бачити ті дані, які, наприклад, мають сьогодні правоохоронні органи. Це така відповідь для вас. Я вважаю, що Росія – не агрессор», – скзав він.

«Для мене факт - безліч інформаційних зведень, які є сьогодні. У них треба розібратися, де правда, а де неправда. Коли сьогодні нагнітають ситуацію і кажуть, що це зробила Росія чи ще хтось, тут треба чітко розібратися. А цим займаються хто? Правоохоронні органи. Тому вони і формують сьогодні громадську думку в цьому питанні», - сказав Кернес.

Нагадаємо, що в червні минулого року, перебуваючи після замаху на лікуванні в Ізраїлі, Кернес в інтерв’ю Ксенії Собчак також заявив, що не вважає дії Росії стосовно України агресивними, чим здивував навіть російську журналістку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук