Міноборони РФ: Українські військові проінспектують прикордонні райони Ростовської області

Українські військовослужбовці в рамках двосторонніх домовленостей з російськими колегами з 9 по 12 лютого проінспектують один з районів прикордонної Ростовської області на предмет військової діяльності.

Про це Інтерфакс-Україні повідомили в Міноборони РФ.

«Відповідно до Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки, в період з 9 по 12 лютого Міноборони Росії організує представникам збройних сил України інспекцію зазначеного району на півдні Росії», - сказав глава управління російського Міноборони з контролю за виконанням договорів Сергій Рижков.

Він зазначив, що українська сторона, проінспектує прикордонний район у Ростовській області загальною площею близько 15 тис. кв км.

«Така перевірка проводиться з метою визначення масштабів військової діяльності або підтвердження її відсутності в межах вказаного району», - пояснив він.

Пан Рижков також повідомив, що командування військових частин, які знаходяться в інспектованому районі, проведуть брифінги для українських військових фахівців.

Також представник Міноборони РФ нагадав, що попередня перевірка в рамках Віденського документу 2011 українськими військовими фахівцями була проведена в березні 2014 року на території Бєлгородської та Курської областей. Жодних порушень військової діяльності з російського боку тоді українська інспекція не виявила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук