МЗС Польщі вважає, що кризи в українсько-польських відносинах немає

СвітАндрій Стець, 26 лютого 20183
Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький вважає, що деякі люди не хочуть бачити позитиву у відносинах

Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький заявив, що кризи в польсько-українських відносинах немає. Про це він сказав під час конференції «Російська агресія в Україні. Баланс та перспективи» у понеділок, 26 лютого, повідомляє «Укрінформ».

«Ми часто чуємо в ЗМІ про кризу в українсько-польських відносинах, якої немає», - наголосив Ціхоцький.

Він зазначив, що деякі люди не хочуть бачити позитиву у відносинах, наприклад, підтримку Варшавою відновлення нормального життя на Донбасі.

Він звернув увагу, що Польща має найбільше після Великобританії представництво в СММ ОБСЄ на Донбасі (понад 40 осіб). За його словами, Варшава також інвестує в розвиток малого бізнесу на сході України, відновлення зруйнованих шкіл на Донбасі, зокрема в Авдіївці.

Також Ціхоцький зазначив, що в польсько-українських відносинах спостерігається тісна військова і військово-технічна співпраця, що можна назвати «братством по зброї» . Він назвав «багатообіцяючими» перспективи існування спільної польсько-литовсько-української бригади (ПолЛитУкрбриг).

Ціхоцький зазначив, що Варшава ніколи не погодиться на політику «Скасуймо санкції проти Росії, оскільки вони не діють» і додав, що Варшава також ніколи не сприйме аргументу про необхідність послаблення тиску на Росію, оскільки Україна нібито ніколи не стане членом ЄС і НАТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук