Польський уряд заявив, що кількість українців у цій країні перевищила 2 млн

СвітВолодимир Пиріг, 26 лютого 20181

Міністр з питань гуманітарної допомоги і біженців у Польщі Беата Кемпа заявила, що у країні перебувають вже понад 2 мільйони українських іммігрантів.

«За нашими оцінками, українців у Польщі вже може бути понад 2 мільйони. Звичайно, багато хто з них тут у зв’язку з конфліктом в Україні.

Це також аргумент, який ми подамо до Європейської комісії в цьому бою, в якому ми відповімо, чому ми не приймали біженців під час попереднього розподілу (програми ЄС із переселення мігрантів)», – заявила Кемпа в інтерв’ю польському виданню Super Express.

Міністр наголосила, що Польща не має проблем з українськими іммігрантами. «Вони працюють відповідально. Безробіття знизилося до рекордного рівня», – розповіла вона.

В той же час Кемпа зауважила, що українці повинні взяти до уваги, що Польща не миритиметься «з неправильними кодами пам’яті».

«Візьмімо випадки у п’яти східних провінцях Другої Речі Посполитої і різню, яка там відбувалась. Я не можу собі уявити, що польська держава прийме славу цих злочинців! Це був геноцид», – сказала міністр .

У січні посол України в Польщі Андрій Дещиця заявив, що в Польщі перебуває понад мільйон українських іммігрантів. Разом з тим, польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявляв, що у Польщі перебувають 1,5 млн українців, 5% з яких є вихідцями з окупованого Донбасу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук