На двох міських маршрутах Львова тестують нові автобуси Ataman

Головні новини Львова 25.01Віталій Кубліков, 25 січня 2017, 18:40 5197 3

Громадський транспорт Львова, що перебуває на балансі ЛКП «АТП-1», поповнився новими автобусами Ataman. Вони вже проходять тестування на двох міських маршрутах. Наразі автобусів поки що чотири. Але загалом комунальне АТП отримало два десятки новенького транспорту.

Зокрема, нові Ataman вже виїхали на 46-ий маршрут та 5а. Пасажири кажуть: побільше б такого транспорту.

«Тепліше і менше трясе. В тому дуже підскакувало. А як будуть їздити, то буде видно, який перерив між ними буде», ― говорить львів'янка Катерина.

Водій пан Михайло сьогодні саме приймає новий автобус в комунальному автопарку. На нього він пересяде з «Еталона». Кондиціонер, пічка, м'який хід та легке кермо ― це ті плюси, що впадають в очі досвідченому водію в першу чергу. Але вже бачить і речі, які доведеться удосконалити після конвеєрної збірки.

«Сидіння треба переробити або його забрати зовсім. Так як стоїть у всіх автобусах. Можна його розвернути. Людям передавати за проїзд буде важче», ― каже водій Михайло Терлецький.

Щоправда, для людей з інвалідністю цей автобус вже значно краще облаштований, ніж попередні моделі.

«Ось для візків існує пандус. На жаль, з незручним керуванням. Тобто водій має вийти з салону, залишити своє робоче місце, відкривається пандус і стає рівно з бордюром. Інвалід може сам без перешкод заїхати без сторонньої допомоги», ― розповідає головний інженер АТП-1 Богдан Карпій.

Ці машини стандарту вже євро 5, підвіска уся Isuzu. Тож в АТП сподіваються, що свій мільйон кілометрів вони від'їздять без великих ремонтів. Зараз новий транспорт проходить так звану обкатку на маршруті №46 та 5а. Та будуть комплектувати ними й інші міські маршрути.

«Буде проводитися перевірка усіх автобусів, які відходили свій ресурс і будемо міняти їх на нові автобуси. Вже є частина автобусів по 8-10 років. Вони вже свій ресурс вичерпали. І треба міняти на нові», ― додав головний інженер АТП-1 Богдан Карпій.

Крім того, комунальне АТП очікує і на 30 нових великогабаритних «Електронів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук