НФ закликає президента взяти під особистий контроль розслідування діяльності «Інтера»

Фракція «Народного фронту» звертається до Президента України Петра Порошенка із закликом взяти під особистий контроль розслідування антиукраїнської діяльності російських пропагандистів Марії Столярової та Ігоря Шувалова на телеканалі «Інтер».

Шановний пане Президенте України!

Фракція «Народного фронту» звертається до Вас як до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Голови Ради Національної безпеки та оборони України, а в першу чергу – як до лідера нації, обраного на вільних виборах 25 травня 2014 року, з вірою у Вашу готовність згуртувати український народ на боротьбу за державну незалежність, територіальну цілісність, для організації рішучої відсічі окупантові на всіх фронтах.

У тому числі, на фронті непримиренної боротьби з російською пропагандою, яка проникає у кожен дім наших громадян через телевізійну картинку деяких так званих українських каналів, отруюючи свідомість і підриваючи повагу людей до власної країни.

Шановний Петре Олексійовичу! Вам відомо, що до лютого цього року на телеканалі «Інтер» працювала така собі Марія Столярова. Лише випадковість, пов’язана з технічною накладкою у студії зі звуком, показала суспільству справжнє моральне обличчя людей, відповідальних за виробництво новин на одному з найбільших телеканалів країни. Тоді ця особа у прямому ефірі принизила пам'ять Небесної сотні, вживши нецензурну лексику.

Через деякий час в мережі Інтернет було опубліковане особисте листування Столярової. Воно жахнуло цинічними фактами цілеспрямованої інформаційно-диверсійної роботи проти України в інтересах Росії. Так можуть нищити державу лише вороги.

Столярова і була ворогом, вона сама пише про свою мрію побачити російські танки у Києві і називає себе та свого роботодавця Ігоря Шувалова «російськими пропагандистами» та «руками Москви». У тому ж листуванні Столярова нагадує, що Шувалов – «російський політтехнолог Януковича». Але Столярова і Шувалов –це лише вершина айсбергу. Насправді за ними стоїть Сергій Льовочкін, який очолював адміністрацію Януковича.

5 вересня народні депутати «Народного фронту» особисто віднесли до Служби безпеки України звернення з вимогою відреагувати на факти інформаційної війни, що велася через канал «Інтер» проти нашої держави. Наша фракція вважає, що російський громадянин Ігор Шувалов, який не має українського паспорта, або повинен бути ганебно видворений з України, або має сісти в українську в’язницю.

15 вересня спливає десятиденний термін, протягом якого у відповідності до законодавства Служба безпеки повинна надати відповідь на звернення народних депутатів.

Саме тому, фракція «Народного фронту» звертається до Вас із закликом взяти розслідування під свій контроль для того, щоб українські спецслужби відчули політичну волю української влади швидко та ефективно розпочати реальну боротьбу проти засланих в Україну інформаційних диверсантів.

«Народний фронт» сформував парламентську коаліцію разом з фракцією, яка носить ім’я Президента України. Несучи спільну відповідальність за ситуацію в країні, «Народний фронт» заявляє, що ніколи не був і не буде слабкою ланкою у захисті нашої держави від окупанта, в якій би формі він не вів війну проти України.

Наша фракція категорично не сприймає компроміси, що передбачають лояльність в обмін на лояльність. Це коли політичні сили і окремі політики у парламенті готові миритися з антиукраїнськими ЗМІ лише тому, що про них ці ЗМІ розповідають улесливо позитивно.

На наше переконання, стратегія російських спецслужб якраз і полягає у тому, щоб спочатку інформаційно зачистити найбільш патріотичні українські сили, посіяти розбрат, а потім з насолодою розіп’яти ослаблених вже самотніх політиків, а разом з ними і всю країну.

«Народний фронт» упевнений у тому, що ми, шановний пане Президент України, є з Вами однодумцями, соратниками і партнерами. Тому Ваша рішуча реакція у боротьбі з російською пропагандою буде повністю підтримана нашою фракцією.

               

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук