Німеччина відмовила у політичному притулку екс-нардепу Олександру Онищенку

Онищенка закликали негайно покинути територію Німеччини

Екс-нардеп Олександр Онищенко

У Німеччині відмовили надати політичний притулок українському екс-нардепу Олександру Онищенку, якого на батьківщині підозрюють в організації корупційних схем. Про це повідомляє Deutsche Welle.

У прес-службі суду в Ольденбурзі повідомили, що Федеральне відомство міграції і біженців відмовило Онищенку у наданні політичного притулку у Німеччині і закликало його негайно залишити територію країни.

Два роки тому німецьке посольство в Мадриді відмовилося видати Онищенку національну візу, з якою українець міг би претендувати на вид на проживання у Німеччині.

Для отримання такої візи екс-депутат працевлаштувався директором заснованої ним же німецької фірми, на яку він оформлює купівлю елітних коней для власного ранчо.

Один із адвокатів Онищенка в лютому цього року заявляв, що його підзахисний має російське громадянство і готовий поїхати до Росії, якщо Німеччина відмовить йому в політичному притулку.

Нагадаємо, що Судді Вищого земельного суду німецького Ольденбурга у середу, 27 травня, відмовили Україні у видачі підозрюваного в створенні корупційних схем колишнього депутата Верховної Ради Олександра Онищенка.

Судді вирішили, що наразі не можна встановити, що кримінальне переслідування Онищенка в Україні здійснюється з політичних мотивів.

Утім, як зазначається в поясненні до ухвали, існує значна ймовірність того, що в разі екстрадиції Онищенка «не буде дотримано мінімальних стандартів міжнародного права щодо умов утримання в тюрмах», у тому числі й Європейської конвенції з прав людини. А тому судді вирішили, що екстрадиція Онищенка є недопустимою.

а даними НАБУ, Онищенко з поплічниками продавали газ держпідприємства «Укргазвидобування» за допомогою кількох своїх компаній через «псевдобіржі», що завдало державі збитків на суму понад 1,613 мільярда гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук