Окупанти кличуть луганських лікарів лікувати хворих на коронавірус у Москві

Луганським медикам, котрі погодяться працювати з хворими на Covid-19 у російській столиці, обіцяють щонайменше 36 тис. грн в місяць

В окупованому проросійськими бойовиками Луганську лікарям, які працюють з хворими на Covid-19, почали пропонувати тимчасові контракти в Москві, повідомило радіо «Донбас.Реалії», яке є проектом «Радіо Свобода».

За словами медика луганської лікарні, пропозиції надходять через адміністрацію. Лікарям пропонують ставку в близько 100 тисяч рублів (близько 36 тисяч гривень) і доплати за місяць: лікарям 80 тисяч рублів, медсестрам – 50, санітарам – 30 (відповідно, 28, 18 і 11 тисяч гривень).

«Пропонують фельдшерам і лікарям швидкої допомоги, терапевтам, медсестрам, навіть санітаркам. Вище згадані суми – це доплата за місяць, плюс основна зарплата буде (може 100-120 тисяч рублів, такий порядок цифр). Оформлюється відрядження. Чула про два варіанти термінів – хто говорить, на все літо, хто – на 2 місяці. За людиною зберігається робоче місце», – розповіла лікарка з окупованого проросійськими бойовиками Луганська.

Як ідеться у матеріалі, мало хто з луганських лікарів погоджується їхати до Москви.

Профільною по Covid-19 у Луганську є лікарня №4. У квітні в ній були випадки захворювання серед медиків, а поліклінічне відділення закривали на карантин.

Раніше Радіо «Донбас.Реалії» також повідомляло, що лікарі окупованого Луганська заявляли про дефіцит засобів захисту під час епідемії.

Станом на 17 травня, в Росії від початку пандемії виявили 281752 хворих на коронавірус, з них 142824 – у Москві. Померла за весь період 2631 людина, одужали – 67373.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук