Порошенко звільнив двох заступників голови СБУ

Порошенко звільнив двох заступників голови СБУ
Віктор Трепак звільнений з посади заступника голови СБУ

Президент Петро Порошенко у четвер, 14 березня, звільнив першого заступника голови СБУ - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю відомства Віктора Трепака. Відповідний указ №144 розміщений на сайті президента.

Крім цього президент підписав указ №143 про звільнення Віталія Яловенка з посади заступника голови СБУ.

На посаду заступника голови СБУ Порошенко указом № 148 призначив Вадима Пояркова, який перед цим був начальником управління СБУ в Дніпропетровській області.

Також Порошенко змінив начальника управління СБУ у Вінницькій області Сергія Ратієва на Ігоря Шкурата, а начальника управління СБУ в Хмельницькій області Анатолія Будовіцького на Сергія Харченка.

Крім цього Порошенко призначив начальника департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення СБУ Валентина Безверхого, а ректором Національної академії СБУ – Сергія Кудінова.

Нагадаємо, перший заступник голови СБУ Віктор Трепак в листопаді 2015 року написав заяву на ім’я президента Петра Порошенка про звільнення із займаної посади. Причиною свого кроку Трепак назвав неможливість боротьби з корупцією в умовах, коли Віктор Шокін займає пост генпрокурора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук