Присутні на Софійській площі розповіли, що їхній приїзд до Києва організувала влада

При цьому усі стверджують, що тиску на них не чинили і вони приїхали на Об’єднавчий собор добровільно

Обласні державні адміністрації організовано привезли людей на Софійську площу перед храмом Софії Київської, де в суботу, 15 грудня, проходить об’єднавчий собор, повідомила агенція «ЛІГАБізнесІнформ» з посиланням на свідчення присутніх.

Більшість людей з регіонів доставили до Києва автобусами та потягами.

Зокрема, викладач Житомирського ліцею, ім’я якого у публікації не вказано, підтвердив інформацію про те, що їхня група з близько 40 людей приїхала до Києва на автобусі, який організувала адміністрація ліцею. За його словами, ніякого тиску на людей не було – всі приїхали тільки з добровільного бажання.

Директорка однієї зі шкіл Коломиї Івано-Франківської області, ім’я якої журналісти також не повідомили, також розповіла, що місцева влада організувала автобуси для всіх охочих. За її словами, ніякого тиску не було, і «всі люди поїхали в Київ з патріотичних спонукань».

Нагадаємо, Об’єднавчий собор усіх православних церков, що діють в Україні, розпочався вранці в суботу, 15 грудня, в Софії Київській. На ньому церковні ієрархи мають створити незалежну українську православну церкву та обрати її предстоятеля. Однак попри те, що митрополит УПЦ МП Онуфрій заборонив своєму духовенству брати участь у Соборі, представники цієї церкви таки візьмуть у ньому участь.

Більше новин довкола Об’єднавчого собору читайте у нашій мультимедійній онлайн-трансляції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук