Путін боїться початку «кольорових революцій» в Росії

СвітРоман Ганкевич, 20 листопада 201410181

Президент Росії Володимир Путін переконаний, що екстремізм несе загрозу національній безпеці і закликає зробити все, щоб не допустити «кольорових революцій» в Росії.

Про це він заявив у четвер, 20 листопада, на засіданні Ради безпеки РФ, де розглядається державна концепція протидії екстремізму, пише «Інтерфакс-Україна».

За його словами, екстремізм несе загрозу національній безпеці і здатний кардинально розбалансувати політичну, економічну і соціальну системи.

«Найбільш небезпечний для суспільства і держави такий вид екстремізму, як націоналізм, релігійна нетерпимість, політичний екстремізм», - сказав він.

Російський президент переконаний, що націоналізм може спровокувати масові порушення громадського порядку, а екстремізм у сучасному світі використовується, як інструмент геополітики та переділу сфер впливу.

«Ми бачимо, до яких трагічних наслідків призвела хвиля так званих «кольорових революцій», які потрясіння зазнали й зазнають народи країн, які пройшли через безвідповідальні експерименти прихованого, а іноді й грубого зовнішнього втручання в їх життя», - зазначив Путін і додав, що поширення екстремістських ідей в такій багатонаціональній країні, як Росія, може призвести до «важких, незворотних наслідків».

Для подолання екстремізму в Росії Володимир Путін закликав послідовно займатися профілактикою екстремізму і сказав, що силами тільки правоохоронних органів з вирішенням таких завдань не впоратися.

Глава російської держави вважає заклики до повалення існуючого ладу проявом екстремізму та антинародного мислення.

«Відстоюючи свободу вибору, зборів, походів, мітингів не можна забувати про відповідальність за свої слова і дії. Необхідно знати і розуміти, що розпалювання конфліктів між людьми різних національностей і вірувань, пропаганда націоналістичної ідеології, масові порушення громадського порядку на цьому ґрунті, заклики до насильницького повалення існуючого ладу - це прямий прояв антинародного мислення, прямий прояв екстремізму», - резюмував Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук