Путін зажадав повернути $3 мдрд кредиту, які він дав Януковичу

СвітРоман Ганкевич, 16 червня 2015401110
Путін зажадав повернути $3 мдрд кредиту, які він дав Януковичу
фото УНІАН
Президент РФ вимагає повернення $3 мдрд кредиту, які отримав від нього Янукович

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росію не цікавить «хто і як розпорядився» в Україні кредитом у $3 млрд, що він його надав за президентства Віктора Януковича, і наголосив, що хоче отримати їх назад.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом Фінляндії Саулі Нііністе, повідомляє УНІАН.

«Нас не цікавить, хто і як розпорядився цими грошима. Нас цікавить повернення цих коштів... Ми сподіваємося ці гроші отримати, як і записано у відповідних угодах», - сказав Путін.

При цьому він заявив, що після того, як борг України перевищив 60% ВВП, РФ має право вимагати погашення достроково, але не робить цього через важке економічне становище в українській економіці.

Він нагадав, що російські кошти пішли на придбання суверенних паперів України за англійським правом і були спрямовані на підтримку бюджету, вирішення соціальних питань.

«Сумно, що наші колеги про такі речі розмірковують у подібних категоріях. Якщо хтось вважає, що це хабар за те, щоб президент Янукович не підписував угоди про асоціацію, тоді, напевно, також хабарами можна вважати всі кошти, вкладені іншими кредиторами та інвесторами за те, щоб ця угода була підписана, а там багато грошей з американських фондів», - сказав Путін.

Він нагадав, що імплементацію угоди відкладено до 1 січня 2016 року.

«Виникає питання, а гроші кому пішли в кишеню, якщо це хабар», - сказав Путін і додав, що відклавши імплементацію, керівництво України зробило те ж, що запропонував колишній президент України Віктор Янукович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук