Радіосистеми: що це таке і де вони використовуються?

Радіосистеми відносяться до класу незамінного звукового обладнання і застосовуються там, де необхідно не тільки посилення звуку, але і свобода дій і переміщень виступаючого. Вони являють собою комплект з трансмітера і ресивера, де в ролі трансмітера може виступати ручний мікрофон або головна гарнітура, оснащена мініатюрним поясним передавачем. В Інтернет-магазині «Музлайн» представлені десятки недорогих моделей сучасних радіосистем для сценічної і концертної роботи. В каталозі можна знайти музичні інструменти від провідних світових виробників за перевіреним цінами.

Де може знадобитися радіосистема?

радіосистеми

Поява радіосистем у свій час перевернуло світ шоу-бізнесу співаки, актори і спікери, раніше обмежені довжиною мікрофонного шнура, отримали на сцені абсолютну свободу дії і переміщення. Крім того, більш досконалим і зручним стало звучання артистів театрів, мюзик-холів, цирків і так далі. В даний час радіосистемами користуються:

 • міські гіди;
 • екскурсоводи;
 • спортивні тренери;
 • інструктори з йоги і інших дисциплін;
 • координатори та адміністратори масових заходів;
 • диспетчери;
 • телевізійні ведучі;
 • провідні радіоефірів;
 • актори на знімальному майданчику і багато інших.

Різноманітність моделей дозволяє забезпечити максимальний комфорт і ефективність користувачам в будь-якій галузі.

Як працює радіосистема?

радіосистеми від музлайна, діапазон необмежений

Принцип роботи радіосистем побудований на бездротовій передачі інформації за спеціально відведеними радіочастотами. Радіосистема з кількома передавачами може займати широку частотну смугу і обслуговуватися одним ресивером. Головна властивість сучасних моделей торкається, в першу чергу, стабільність підключення, а по-друге високий ступінь захищеності робітників радіоканалів від глушіння, перехоплення інформації і сторонніх перешкод, цілеспрямованих або ситуативних.

Які бувають радіосистеми?

У залежності від області застосування, можна купити радіосистеми таких типів:

 1. сценічні
 2. промислові
 3. портативні.

Вони відрізняються особливостями роботи та конструкцією.

радіосистеми музлайн

Сценічна радіосистема може використовувати ручний передавач (мікрофон, який виглядає як стандартний бездротовий девайс), і мініатюрні головні гарнітури і петличні мікрофони, підключені до прихованого передавача, закріпленому під одягом користувача або на поясі. Подібні пристрої зручні насамперед тим, що їх можна замаскувати і практично повністю приховати під зачіскою, гримом або костюмом, вони ідеально підійдуть телевізійним ведучим, танцюристам, акторам театрів і мюзиклів.

Промислові радіосистеми, як і портативні, розраховані головним чином на непрофесійних користувачів, екскурсоводів і гідів, лекторів, викладачів, адміністраторів, диспетчерів і так далі.

Зрозуміло, всі моделі розрізняються по вартості і купити радіосистему сьогодні можна в широкому ціновому діапазоні від мінімальної вартості за портативні девайси до серйозного прайса за концертні моделі на кілька передавачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук