Росія насамперед хоче прибрати з влади Яценюка, – Наливайченко

Служба безпеки України перехоплює інструкції з Кремля зі списками тих, кого РФ хоче прибрати з української влади, перший у цьому списку прем’єр міністр України Арсеній Яценюк, другий – голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Ми знаємо, звідки йдуть інструкції. Більше того, ми перехоплюємо ці інструкції, діємо. Остання інформація з Кремля – список тих, кого необхідно негайно прибрати з влади – нам також відома. Так сталося, що минулого тижня «№2 у списку» – голова СБУ, і вже почалися розборки в парламенті з «Опозиційним блоком». Мовляв, "давайте, інспіруйте, необхідно швидше знімати!» – розповів голова СБУ в інтерв’ю виданню Lb. Ua, текст якого опубліковано в середу, 17 червня.

На прохання оприлюднити цей список, В. Наливайченко сказав: «На першому місці був Арсеній Яценюк. Це – остання інструкція».

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, чи вдалася кампанія щодо прем’єр-міністра, голова СБУ зазначив: «Нічого не вдалося. Я про це кажу не заради сенсації, у мене інша робота. Я можу і повинен захистити українців на своїй території, але коли ззовні йде спровокована агресія або провокація, то один з видів захисту – сказати противнику, що його плани нам не лише відомі, але й ми достатньо сильні, щоб не піддаватися на них».

Також він розповів, що в інструкціях з Кремля йдеться про необхідність створення політичних проектів, зокрема, під місцеві вибори в Україні.

«Щодо спроб зареєструвати політичні проекти. Я вже згадував про інструкції, які надходять із Кремля. Навіть список є: створюйте «Альтернативний вибір», «Альтернативу», опозиційний блок…», – сказав Наливайченко.

Відповідаючи на запитання про те, чи надходять такі вказівки з офісу радника президента РФ Владислава Суркова, В. Наливайченко сказав: «Зокрема, звідти також».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук