Росія постачала зброю для вбивства майданівців спеціальним літаком, – Наливайченко

РФ надавала попередньому режиму гранати та інші засоби для вбивства мирних протестувальників

Росія постачала зброю для вбивства майданівців спеціальним літаком, – Наливайченко

У розпал революції на Майдані Росія постачала летальну (смертельну) зброю Міністерству внутрішніх справ України (МВС) та Службі безпеки України (СБУ) для вбивства протестувальників, розповів у четвер під час Міжнародної науково-практичної конференції «Реструктуризація глобального простору: історичні імперативи та виклики» голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Що маємо на увазі і що вже довела українська сторона, безумовно, (доведення цього) буде продовжено. Маємо на увазі брутальне нехтування і порушення всіх можливих прав людини, всіх можливих міжнародних правил і зобов'язань з боку країни-агресора, яка в розпал громадських протистоянь в Києві і протестів постачала летальну зброю спецпризначенцям колишнього Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України. Маю на увазі летальну зброю – гранати, маю на увазі спеціальні засоби саме для вбивства мирних протестувальників, які спецлітаками організовувались Міністерством внутрішніх справ Росії і постачались сюди», – зазначив Наливайченко, якого цитує Укрінформ.

Голова СБУ додав, що на сьогодні триває розслідування причетності спецслужб іноземних держав до придушення громадських протестів та переслідування активістів, а також організації провокацій проти посольств країн-партнерів України.

«За кожним з вас, шановні посли країн наших партнерів, кожною з ваших країн, за кожним велось спостереження. Саме вас колишній керівник СБУ, який тепер під слідством і буде притягнутий до кримінальної відповідальності за багатьма статтями, саме ваші посольства розроблялися як головні провокатори, організатори, екстремісти, які нібито проплачують громадські протести», – зазначив Наливайченко.

Раніше голова СБУ заявив, що розстрілами протестувальників на Майдані керував радник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який, зокрема, ночував на об’єктах СБУ та користувався урядовим зв’язком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук