Російським силовикам заборонили виїзд закордон, в тому числі і в Україну

Виняток зроблено лише для країн СНД (крім України)

СвітРоман Ганкевич, 17 лютого 201512680
Російські поліцейські тепер відпочиватимуть тільки на території РФ

Міністерство внутрішніх справ РФ заборонило виїзд за кордон всім атестованим працівникам. Про це написав «КоммерсантЪ».

Наказ про заборону виїзду за межі російського кордону з'явився минулого тижня і був розісланий шифрограмами у всі територіальні та самостійні підрозділи відомства. Мотивування такого рішення в наказі не міститься.

Між тим в МВС про причини заборони поки нічого не говорять. Прес-центр відомства обмежився лише підтвердженням інформації, пояснивши, що співробітники «поставилися з розумінням» до нововведення.

Джерела «Комерсанта» у поліції зазначили, що про наказ, який робить співробітників МВС фактично невиїзними, їх повідомили поки тільки усно, але, швидше за все, найближчим часом попросять і підписати відповідний документ.

Перші обмеження щодо пересувань поліцейських почалися ще в квітні минулого року. Тоді МЗС не рекомендувало росіянам поїздки в більш ніж 100 країн, які мають взаємні договори про видачу з США.

Видання зазначає, що раніше подібні заходи приймалися лише щодо співробітників ФСБ, які мають допуск до роботи з секретними матеріалами. Між тим більшість поліцейських такого допуску секретності не мають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук