СБУ знайшла нові докази причетності РФ до хакерських атак проти України

СуспільствоАндрій Стець, 11 жовтня 20181070

Служба безпеки отримала чергові докази причетності РФ до хакерських атак, спрямованих проти України.

«Служба безпеки України отримала чергові докази ведення агресивних дій російських спецслужб проти України в кіберпросторі з використанням підконтрольного хакерського угруповання, відповідального за проведення протягом 2015-2017 років кібератак на об’єкти критичної інфраструктури України відомих як BlackEnergy та NotPetya», - заявили в СБУ у четвер, 11 жовтня.

Фахівці спецслужби зафіксували нову цілеспрямовану атаку на інформаційно-телекомунікаційні системи державних органів України.

За даними СБУ, хакери використали нові зразки шкідливого програмного забезпечення, функціональні можливості якого передбачають віддалене адміністрування процесів операційної системи та копіювання файлів, стеження за діями користувачів, перехоплення паролів.

«За результатами розслідування, проведеного фахівцями СБУ у взаємодії з відомою антивірусною компанією, встановлено, що ці комп'ютерні віруси є оновленими версіями бекдору Industoyer. Вони мають низку схожих характерних ознак, зокрема використовують подібні фрагменти програмного коду, процедури розгортання, використання обчислювальних можливостей заражених систем тощо», - розповіли у відомстві.

Крім того, Служба безпеки зафіксувала використання окремих інструментів, що належать цьому хакерському угрупованню, і які були виявлені під час розслідування попередніх кібератак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук