Суспільне телебачення не має грошей на трансляцію Олімпіад 2018-2020 років

Придбання прав на трансляцію ігор коштує 3 млн доларів

Суспільний мовник нарікає на колосальне недофінансування

Трансляція виступів збірної України на зимових Олімпійських іграх-2018 в Пхенчхані (Південна Корея) і літніх Олімпійських іграх -2020 в Токіо (Японія) перебуває під загрозою через відсутність у держави коштів на придбання прав. Про це повідомив на офіційному сайті телеканал UA:ПЕРШИЙ.

Загальна сума витрат на придбання прав на трансляцію двох Ігор становить 3 млн доларів, з яких 600 тис. доларів треба заплатити вже до кінця цього року.

Крім того, на забезпечення сигналу, облаштування студії та відправку двох знімальних груп до Кореї та Японії замовнику необхідно витратити близько 4,6 млн грн. Наразі у Національної громадської телерадіокомпанії грошей на це немає.

«Ми вже звернулися до Міністерства фінансів про створення окремої програми на фінансування трансляцій Олімпійських ігор 2018-2020. Чекаємо відповіді від Мінфіну. Як суспільний мовник ми хочемо, щоб українці мали можливість побачити це свято спорту на своїх екранах і, звичайно ж, мали можливість підтримати нашу збірну. Однак поки ситуація патова. У нас немає коштів, і в умовах колосального недофінансування ми не можемо нічого з цим вдіяти», – зазначила член правління Національної громадської телерадіокомпанії України Інна Гребенюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук