Центр ресурсоефективного та чистого виробництва оприлюднив результати роботи

Суспільствореклама, 29 листопада 2016, 10:00 202 0

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва оприлюднив результати своєї роботи у Львівському регіоні. П’ять львівських підприємств та закладів цьогоріч взяли участь у проекті Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО), який в Україні триває з 2013 року. Для одного із львівських виробників одягу рекомендації експертів Центру дозволять зекономити до 10% електроенергії.

«Найбільш витратний ресурс згідно аналізу – витрати на електроенергію і на опалення. Частину заходів підприємство вже виконало, і вони дають свою економію», – сказав директор ТзДВ «Весна-Захід» Юрій Забігайло.

Внаслідок технічного аудиту Центру РЕЧВ підприємства Львівщини дізналися, як щороку заощаджувати понад більше півтори мільйони гривень на електроенергії та 600 тисяч – на матеріалах.

«Якщо сьогодні скажімо асфальтобетонний завод витрачає 90% своїх коштів на придбання сировини, то він зацікавлений перш за все в інноваціях, які допоможуть замінити ці вихідні матеріали, а потім вже на енергії», – зазначив директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва Ігор Шилович.

Зробити виробництво більш ощадним та чистим на Львівщині вже готові 19 експертів Центру РЕЧВ. Загалом він працює у шести регіонах України, а його технічні рекомендації дають змогу досягти реальної економії ресурсів на майже ста українських підприємствах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук