Twitter не буде блокувати інформації про Україну на прохання РФ

СвітРоман Ганкевич, 9 лютого 20158130
Twitter не буде блокувати інформації про Україну на прохання РФ
фото VanCity
Офіс компанії Twitter у Ванкувері, Канада

За період з липня по грудень 2014 року компанія Twitter  отримала два судові ордери і 89 запитів від Роскомнагляду про блокування інформації. В цілому було задоволено 13% з них - Twitter заблокував три аккаунти і видалив 9 твітів. Про це повідомляє Meduza.

«Компанія відмовилася блокувати по запиту російської влади деякі аккаунти, що критикують уряд Росії, і приховувати інформацію про мирні акції протесту в Україні», - йдеться у публікації.

Зазначається, що за друге півріччя 2014 року кількість скарг у Twitter від влади різних держав збільшилася на 84%. Лідером за кількістю запитів стала Туреччина (477 звернень, половина з них задоволена), на другому місці - Росія з 91 зверненням. Що ж до РФ, то зростання звернень становить 184%, багато з них подавалися відповідно до федерального закону 398 про обмеження доступу до інформації, що закликає до масових безпорядків та іншої екстремістської діяльності.

Окрім того, Twitter отримав від російської влади 108 запитів відомостей про ті чи інші аккаунти. Жоден з цих запитів не був задоволений.

Зазначимо, що Twitter раз на півроку публікує зведення про взаємодію сервісу мікроблогів з владою.

За період з 1 січня по 30 червня 2014 року компанія отримала 33 звернення від російської влади з вимогою обмеження доступу до тих чи інших твитів і аккаунтів. 59% з них адміністрація соціальної мережі задовольнила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук