У львівських ЦНАПах оформлятимуть закордонні й українські паспорти

Таку послугу запровадять уже з осені

Головні новини Львова 04.08 Ірина Ващишин, 4 серпня 2016, 17:29 1147 0

Уже з осені оформити закордонний або внутрішній паспорт можна буде в Центрі адміністративних послуг у будь-якому районі Львова.

Ще один ЦНАП сьогодні, 4 серпня, відкрили в Залізничному районі на вул. Виговського. Тож відтепер ці установи є вже в усіх районах, окрім Франківського. Там Центр адмінпослуг планують відкрити в жовтні.

Але незалежно від місця проживання кожний львів’янин може звернутись до будь-якого району. Послуги скрізь надають за єдиним стандартом.

«Люди, які тут працюють, проходять спеціальний вишкіл, обираються на конкурсній основі для того, щоб послуги вони могли надавати якісно і належно. Це дуже важливо, тому що коли сьогодні є люди в біді, коли тарифи ростуть неймовірно, дуже важливо, щоби власне комунікація з працівниками органів місцевого самоврядування була з повагою і з пошаною до всіх мешканців, які звертаються», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Що ж до щойно відкритого ЦНАПу в Залізничному районі, там запровадили додаткову і поки що нову послугу – прописку у квартиру чи виписку за один візит, упродовж двох годин. Це наразі експеримент, в інших ЦНАПах такого ще немає.

Натомість скрізь є електронна черга з порядковим номером. Але з інтернет-сторінки Львівської міської ради можна записатись на прийом і попередньо, на певну годину.

Ще одне нововведення – наразі тільки львівське, в інших містах такого немає – замовивши платну послугу, відвідувач може розрахуватись за неї карткою біля адміністратора, не встаючи з крісла. Термінали є у всіх ЦНАПах міста.

«У ЦНАПах зараз популярна послуга – це реєстрація бізнесу, прописка дітей, зняття з реєстрації. Питання індивідуального опалення, майнові, у справах дітей – також дуже популярні послуги в районних ЦНАПах», – розповіла начальник міського адміністративно-господарського управління Валентина Бартошик.

А от визначити, де саме розмістились ЦНАПи, можна буде за лавочками. Вони єдиного зразка, розміщені перед входом, а відрізнятимуться лише кольорами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук