У Львові закордонні лікарі безкоштовно оперують дітей з опіками

Головні новини Львова 16.09Юрій Герун, 16 вересня 2016, 21:04 519 0
дивіться також

У рамках програми «Лікарі об'єднуються заради допомоги дітям» закордонні лікарі оперують та навчають львівських медиків лікувати дітей з проблемами травматизму від опіків. Проект об’єднав 10 висококваліфікованих спеціалістів з провідних клінік та університетів США, опікового центру 8-ї лікарні Львова, «ОХМАТДИТу», а також волонтерів – студентів старших курсів медичного університету.

За час дії проекту «Проти опіків» лікарі оглянули близько 150 дітей з рубцевими змінами після опіків, з них 40 провели оперативне втручання. Окремих дітлахів скерують на безкоштовне лікування до США. Під час практичних семінарів спеціалісти провідних іноземних клінік наочно демонструють можливості сучасної пластичної хірургії. Надто дорогі для українських батьків операції засновники програми проводять абсолютно безкоштовно.

«Доки моя дитина буде тут, то буде оглядатись, бо, можливо, тут зроблять операцію, а якщо ні то треба буде їхати в Бостон», – зазначила пані Марія, для сина якої це шанс на порятунок.

Ще батьків навчають запобігати опікам у побуті та надавати першу допомогу. Результати програми відчутні уже сьогодні, зазначає начальник міського управління охорони здоров'я Володимир Зуб: «В цьому році ця робота систематизована у вигляді проекту "Проти опіків", завдяки цій співпраці ми зазначаємо, що кількість опікових травм по Львівській області вдвічі нижча, ніж в середньому по Україні».

Наразі проект «Проти опіків» на завершальній стадії, однак програма «Лікарі об’єднуються заради дітей» продовжить діяти в нашому регіоні і надалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук