У Львові збільшують штат міграційної служби для видачі біометричних паспортів

У Львівській міграційній службі, на вул. Залізничній, 16, обладнано ще два робочі місця, де можна виготовити закордонні паспорти з біометричними даними.

Так, уже сьогодні, 20 січня, у тестовому режимі тут прийнято 30 документів для виготовлення паспортів України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм, йдеться в повідомленні відділу по зв’язках з громадськістю ГУ Державної міграційної служби у Львівській області.

У службі закликають мешканців, у яких немає гострої потреби у виготовленні такого документа, не поспішати, адже до кінця січня кількість робочих місць, де можна буде здати документи для виготовлення біометричних паспортів для виїзду за кордон, істотно збільшиться. На Львівську область розподілено 64 робочі місця проти 22, що працювали до 1 січня 2015 року.

Сьогодні на Львівщині паспорт громадянина України для виїзду за кордон з біометричними даними можна оформити на вул. Руданського, 3 (1 робоче місце); вул. Залізнична, 16 (2 робочі місця); вул. Богдана Хмельницького, 212 («Паспортний сервіс» із комерційною націнкою вартості послуги – 250 грн, 1 робоче місце).

Графік роботи підрозділу: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00. Обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Вартість паспорта в регламентному режимі за 20 календарних днів – 518,15 грн, в оперативному режимі за 7 робочих днів – 775,30 грн.

Довідка. Законодавством передбачена можливість мати одночасно два закордонні паспорти, але не більше. Паспорт, у якому є діюча віза, можна залишити, сплативши державне мито в розмірі: у звичайному режимі – 60,17 грн, в оперативному – 120, 34 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук