У Полтаві Андрій Садовий розповів про стратегію розвитку Львова

СуспільствоОльга Гринько, 18 жовтня 20185180
У Полтаві відбулася чергова дискусія Urban Talks

У четвер, 18 жовтня, львівська делегація відвідала Полтаву. У межах візиту до цього міста та з нагоди участі в черговій дискусії Urban Talks, міський голова Львова Андрій Садовий оглянув місто та зустрівся з місцевим духовенством. Також, як повідомили у прес-службі ЛМР, під час спілкування із місцевим журналістами міський голова Львова поділився досвідом розвитку міста.

«Котляревський, Сковорода — цей край народив найкращих. Тому перебуваючи тут, ти краще розумієш Україну — вона прекрасна. Кожен українець має приїхати в Полтаву, відчути цю прекрасну атмосферу, і розуміти велич нашої країни», — зазначив Андрій Садовий.

Міський голова Львова та делегація ЛМР відвідують Полтаву в межах програми обміну досвідом між українськими містами Urban Talks. Андрій Садовий, традиційно, розпочав дискусію, розповівши місцевим мешканцям про найуспішніші проекти розвитку Львова впродовж останніх 12-ти років. Опісля з презентаціями виступили представники ЛМР. До розмови долучився також в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота, який подякував меру Львова, та запросив полтавчан до активної роботи з напрацювання стратегії розвитку свого міста.

Усі фото Маркіяна Лисейка

За словами Андрія Садового, саме міста є центрами розвитку, турбоактивними двигунами, які можуть вивести країну на зовсім інший рівень розвитку. Але, на жаль, між містами в Україні немає якісної координації.

«Маючи цей досвід розвитку міста, я вирішив бути корисним для інших міст. Бо ми зуміли зрозуміти свій потенціал і дати дуже велику динаміку росту. Кожне місто має мати свою стратегію, сформувати команду і йти вперед. І ми готові вам допомагати. Тому що не може бути успішного Львова без успішної Полтави, без успішної Полтави не може бути успішної України», — сказав Андрій Садовий.

За його словами, талановита молодь є рушієм позитивних змін, її потрібно залучати до активної роботи.

Також із вітальним словом витупив в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота.

«Для нас дуже важливо переймати досвід, який має Львів. Усі ми знаємо, яким вектором рухалось наше місто останні 8 років, і ми бачимо той напрямок розвитку, який має Львів. Це той напрямок, в якому має рухатися Полтава. Усі ви, мешканці, маєте долучитись до цього розвитку. Полтава має бути такою, якою ми її хочемо бачити. Але для цього потрібне ваше стратегічне бачення, тому запрошую усіх долучатися до написання нашої стратегії. Дуже дякую меру Львова і його колегам за те, що вони передають цей досвід», — зазначив в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота.

Urban Talks у Полтаві продовжили розмовами про архітектуру та стратегії, розвиток міської екосистеми, бренд міста та конференц-індустрію.

Нагадаємо, Urban Talks — це дискусійна платформа, спрямована на налагодження дружнього діалогу та співпраці між українськими містами. Під час заходу представники міських рад і громадських організацій діляться корисними практиками та презентують власний успішний досвід розвитку міст. Такі обміни досвідом вже відбулися у 22-х містах України — Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Краматорську, Слов’янську, Запоріжжі, Маріуполі, Нікополі, Дніпрі, Херсоні, Миколаєві, Хмельницькому, Черкасах, Кропивницькому, Олександрії, Сумах та Харкові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук